0506 170 81 51     0506 170 81 51
usta42.com@gmail.com     Talep Formu
0506 170 81 51     0506 170 81 51 7/24     usta42.com@gmail.com     Servis Talep Formu
Konya Profesyonel Usta hizmeti!

KONYA CAM BALKON-KONYA CAM BALKON FİRMALARI-KONYA CAM BALKON FİYATLARI

10 Haziran 2019     1684 Görüntüleme

 

 

 

KONYA CAM BALKON


 

Usta 42 konya'da hizmet veren bir  firmadır. başlıca yaptığımız işler arasında cam balkon, duşakabin, sineklik, panjur ve tente ürünleri yer almaktadır.

 

Konya da son zamanlarda cam balkonda aşırı bir istek olmuştur. USTA 42 olarak bizlerde ülker slider katlanır cam sistemlerinin bayiliğini yürütmekteyiz. Müşterilerimize cam balkon işinde sınırsız memnuniyet verme amacı içerisindeyiz. Şimdi sizlere konya da  cam balkon yaptırırken dikkat etmenizi önerdiğimiz bir kaç madde olacak lütfen bunlara dikkat ediniz.


 

1- Konya cam balkon işini bir çok firma yapıyor. kimi 2 yıldır bu işin içinde Kimisi de 10 yıldır 20 yıldır bu işin içinde Siz siz olun Daha dünkü firmalara iş yaptırmayın Çünkü bir yerde çırak ya da Kalfa olarak çalışıyor iki üç beş kuruş para ile cam balkon atölyesi açan onlarca firma var Eğer Onlardan birine iş yaptırırsanız hüsrana uğrarsınız Çünkü bu insanlar işten tam anlamıyor.

 

2- Adı sanı belli yeri belli Geçmiş olan bir firmaya iş yaptırırız.

 

3- Yaptırdığınız iş ne olursa olsun fatura ya da sözleşme alınız Konya'da cam balkon yapan firmaların çoğu fatura kesmezler Aslında kesilir Ama yüzde Onsekiz KDV senede müşteri razı olmaz Biz Usta 42 olarak fatura ya da sözleşme belgesi imzalıyor teslim ediyoruz bunlara dikkat ediniz.

 

4- Konya cam arasında bazı günü  Birlik Çalışıyor yani o gün kazandığının ancak o günkü dükkan masrafları da getiriyor hali ile yapılan işlerden   pek hayır gelmiyor. çünkü çok uzuza yapılan bu işlerde firmanın kar marjı neredeyse yok denecek kadar az. kar marjı ile yapmadı işleri malzemeci borçlanarak Orayı da ödemeyerek müşteriden aldığı parayla kirasını  elektriğini suyunu ödüyorlar sonra müşteri aradığında ne garantisine gidiyorlar ne bakımını yapıyorlar kayıplara karışıyor bunlara dikkat ediniz.


 

KONYA CAM BALKON FİRMALARI

 

Çoğu Konyalı Konyalı esnaflardan şikayetçidir Özellikle de hizmet sektöründe. Firmalar genellikle verdikleri sözü tutmadıkları  zaman zaman görülmektedir. Bu tarz firmalar yukarıda da bahsettiğimiz gibi günübirlik çalışan firmalardır. Bir firmanın önce esnaf ahlakı olması gerekir günübirlik çalışan bir esnaf genellikle malzemeci borçlanarak müşteriden aldığı parayla elektriğini suyunu kirasını öder işçilerin dahi parasını ödemez çok ucuza iş yapar çok ucuza iş yaptığı içinde elinde çok iş olur yetiştiremez iş yaptığı yerlerin tamiratına gitmez az para kazandığı içinde gönülsüz gider ya da hiç gitmez telefonlara bakmaz bir şekilde müşteriler de onu Bulur çünkü Müşteriler çok ucuza ürün arıyor çok ucuz aradığınız ürünler de çok kötü firmalarla çalışma ile göze almalısın bu tarz firmaları da şikayet etme hakkınız yoktur.

 

Cam balkon firmaları arasında da biz sanayide bu tarz duyumlar alıyoruz falanca yerin tamiratına gittim işte falanca firma takmış öyle bir balkon mı takılır vurmuş geçmiş resmen diye. Müşteriler bazen sanayiye çıkıp geliyor ben bir yere cam balkon taktırdım arıyorum bakmıyor şimdi dükkanına gittim dükkanı da kapalı  ya da dükkanında yok Siz gelip balkonun tamirini yapar mısınız. Kolay kolay başka firmaların yaptığı işlerin tamiratına gitmeyiz Çünkü nasıl yaptı nasıl etti hangi malzemeyi kullandı az çok bilirsin Eğer yaptığı işin tamiratına gitmiyorsa o iş büyük ihtimalle çok bozuk ve artık ayara gelmez müşteriye de bunu açık açık söylüyoruz o işten Hayır beklemeyin bazı ürünler tamiratı olmaz boşuna uğraşmayın.

 

bunun için  Konya cam firması  seçerken dikkat etmeniz gereken hususlara aşırı derecede dikkat edin her firma bir değildir özellikle cam balkon gibi hassas ürünler de işin ehli tecrübeli bilindik firmalardan  hizmet alınız.


 

KONYA CAM BALKON FİYATLARI

 

Konya cam balkon fiyatları metrekare cinsinden fiyatlandırılır Ülker katlanır cam balkon sistemlerinin 2019 Mayıs ayı fiyatı metrekaresi Usta 42 de 250 TL dir bunları peşin fiyatıdır döviz kurundaki dalgalanmalar bağlı olarak güncel fiyatı her zaman arayarak alınız aynı zamanda her balkon cam balkon fiyatı bir değildir işçiliği zor yüksekliği az ya da ilave özellikler istediğiniz balkonlarda metrekare fiyatları yükselebilir en doğru fiyat net ölçü alınıp müşterinin istekleri anlattıktan sonra alınan fiyatları.

 

cam balkon fiyatlarını araştırırken fiyattan daha çok firma kalitesine dikkat ediniz bazı firmaları 222 230 TL'ye cam Balkon taktığı görülmektedir biz bu firmaların kim olduklarını biliyoruz günübirlik çalışan merdiven altı üreticileri dediğimiz firmalar ne siz memnun olursunuz bu işlerden ne de firma.

 BİLGİLENDİRME

 

 

Konyanın En İyi Cam Balkon Ustası. Sonradan Değil Çıraklıktan Ustayız

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER