0506 170 81 51     0506 170 81 51
usta42.com@gmail.com     Talep Formu
0506 170 81 51     0506 170 81 51 7/24     usta42.com@gmail.com     Servis Talep Formu
Konya Profesyonel Usta hizmeti!

KALİTELİ CAM BALKON MARKALARI KONYA

22 Aralık 2023     410 Görüntüleme

 

KALİTELİ CAM BALKON MARKALARI KONYA

 

Türkiye şartlarında kullanılan katlanır cam balkon markaları genellikle birbirinin kopyala yapıştır versiyonlarıdır Ama bu demek değildir ki tüm cam balkon markaları aynı özelliklere sahiptir. 

 

 Kaliteli cam balkon markaları piyasada var mı Evet var.  gerek fiyatlarından ötürü gerek bayilerinin azlığından dolayı müşteriler bu Kaliteli cam balkonları ulaşmakta zorluklar yaşayabiliyor.  arka planda ciddi derecede Arge mühendisleri olan markalar vardır.  şimdi burada sizlere Kaliteli cam balkon markalarını samimiyetle açıklayacağız.  şunu peşin söyleyelim Biz BeVella cam sistemlerinin bayisiyiz  ama burada objektif bir şekilde Kaliteli cam balkon markalarını sizlere tanıtacağız.

 

KONYA EN İYİ VE KALİTELİ  5 CAM BALKON MARKASI;

 

Gerçekten ARGE ekibi olan ve hareketli cam sistemlerine önem veren yurt dışı ihracatı yüksek olan Avrupa ve Batı ülkelerine ihraç eden markaları yazacagız.

 

Bevella Cam Sistemleri;

 

Bu değerlendirmeyi yaparken Konya ilinde hizmet veren belli başka firmaları  inceledik  Öncelikle bir firmanın kaç yıldır bu işi yaptığı çok önemli Ayrıca hangi malzemeyi işlediği çok önemli.  bevella cam sistemleri Oluşturduğu markanın arkasında  duran bir firmadır bunu söyle açıklayabiliriz Absürt malzemelerden sistem oluşturmuyor. Piyasada satılan malzemelerden daha kalın alüminyum profil ve daha estetik aksesuarlar üretiyor Bevella cam sistemleri ile şu avantajları elde edersiniz;

 

Daha kalın alüminyum profiller: Bevella hareketli cam balkon sistemlerinde kullanılan alüminyum profillerin et kalınlığı 3 mm olup 1 boy alimnyum 6.5 mt uzunluğunda olup; toplam 13 kğ ağırlığındadır.

 

Alüminyum eloksak renk kalitesi: Bevella cam balkon sistemleri , giyotin cam, panjur ve sürme seri camlarda olmak üzere alüminyumlarda kullanılan eloksal renkler asla solma yapmaz. Unutmayın alüminyum profillerde örneğin bronz renk bazı markalarda 2 yıl sonra solmaya başlar bunun nedeni kalitesiz eloksaldandır. Eloksal tesisi iyi olmayan ve modern eloksala ayak uydurmayan tesislerde üretilen alüminytum profiller 2 yıl içinde renk solması yapar. 

 

Daha sağlam tekerler: Bevella cam sistemlerinde kullanılan tekerler 6030 seri çelik rulmanlardan oluşur. Rulmanın dış kaplaması polyemittir. Tekerlerde kullanılan miller ise paslanmaz galvaniz kaplamadır. Ortalama teker ömrü sık kullanılan bir cam balkon için 25 yıldır. 

 

İspanyolet kol sistemi: Bevella cam balkon sistemlerinde klasik eski tip zincirli veya ipli sistemler yerine modern ispanyolet kol kullanılır. 

 

Aksesuarlar: Sistemde kullanılan plastik kapaklar atık plastikler yerine ham plastiklerden imal edilir ve plastik çapakları içermez

 

Silikonize Mastik Farkı: Su, Nem ve rüzgara dayanıklı dıi cephe şartlarına uygun yoğun kıvamlı silikon mastikler kullanılır. cıvık mastikler ucuz ve 2-3 yıllık ömürleri olur.

 

Eloksal prosesi

Eloksal prosesi elektrokimyasal bir işlemdir. Buna göre alüminyum profil asitli bir elektrolit içine anot olarak daldırılır. Banyoda bulunan katotlarla anot davranışındaki profiller arasında doğru akım geçirilir ve bu yöntemle alüminyum profil yüzeyinde alüminyum oksit esaslı koruyucu 5-30 mikron arasında bir oksit tabakası oluşturulur.

Eloksal tabakası kaç mikron olmalı?

25 µm (mikron, mikrometre) kalınlığında eloksal kaplamanın hava şartlarına göre 0.07 ila 0.50 µm/yıl kadar erozyona uğradığını görmekteyiz

25  µm kalınlığındaki eloksal tabakasının dayanma süresi 40 yıl, kötü hava şartlarında 30 yıl civarındadır. Yukarıdaki grafik EAA (European Aluminium Association) tarafından yayınlanan TALAT (Training in Aluminium Application Technologies) bilgi notlarından alınmıştır.

DIN 17611’e göre mimari amaçla kullanılan eloksallı profillerde 20 mikronmetre eloksal tabakası olması istenir. İngiliz standardına (BS) göre ise 25 mikronmetre olması istenir.

 

UNUTMASIN ELOKSAL KALİTESİ ÇOĞU MARKADA 5 MİKRONA KADAR DÜŞMEKTETİR BUDA 2 YIL SONRA ALÜMİNYUM PROFİLLERİN SOLMASI ANLAMINA GELİR 

sky think up Hareketli Cam ve Pergole Sistemleri;

 

Ülker İnce Cam;

 

Ertuğrul Yapı Cam Balkon Sistemleri;

 

Sarı Cam Hareketli Cam Sistemleri; BİLGİLENDİRME

 

 

Konyanın En İyi Cam Balkon Ustası. Sonradan Değil Çıraklıktan Ustayız

Konya Cam Balkon https://konyacambalkoncu.net/

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER