0506 170 81 51     0506 170 81 51
usta42.com@gmail.com     Talep Formu
0506 170 81 51     0506 170 81 51 7/24     usta42.com@gmail.com     Servis Talep Formu
Konya Profesyonel Usta hizmeti!

CAM BALKONDA MARKANIN ÖNEMİ

22 Aralık 2023     389 Görüntüleme

 

CAM BALKONDA MARKANIN ÖNEMİ

 

Her üründe markanın getirmiş olduğu bir değer vardır. Örneğin cep telefonlarında son zamanlarda çin markaları türkiye gibi ekonomik durumu çokda iyi olmayan ülkelerde satış rekorları kırmasının asıl nedeni ucuza ürün satmaktır. Fakat şunu biliyoruz ki samsung yada iphone markalarının yanından dahi geçemiyorlar bunun nedeni ise ucuza ürün satıyorsan altında muhakkak bir neden olmalı.

 

Katlanır cam balkonlar sistemlerinde bazı firmalar ucuza hizmet veriyoruz, kampanya, yaz indirimi gibi indirim adı altında ucuza iş yaptıkları görünüyor. Aslında müşteriye göre ucuz bize göre onlar bizden daha çok kazanıyorlar. Çünkü maliyetleri çok düşük neden mi ? 

 

Birincisi ehil ustaları işe almazlar sürekli çırak adı altında iş bilmeyen personelleri vardır ve maaşları asgari ücretin de altındadır. Bu tarz kişilerin bilgi birikimi olmadığından ucuz iş gücünden faydalanırlar ve sorunlu işçilikleri olur.

 

ikincisi malzemelerin en ucuzunu ne yapar ne ederler bulurlar. inanın kullandıkları cam bile iyi temperlenmemiş CE standartlarına uygun olmayan temper makinelerinden çıkmış ürünlerdir

 

Alüminyumları incedir ve kğ olarak ağır basmaz

 

Silikonize mastikleri dış cephe standartlarına uymaz cıvık malzemeden oluşur

 

Katlanır cam balkon sistemlerinde belki de metrekarede 50-100 TL kazancınız olduğunu düşünerek tercih ettiğiniz firma aslında size hayatınızda yemediğiniz şamarı vurmuş oluyor. Ayrıca bu tarz müşteriler sürekli ustalardan yana şikayetçi olur. Gününde teslim etmiyor, işçiliği güzel değil, vur geç iş yapıyorlar diye ustaları şikayet ederler. Müşterinin ucuz mal anlayışından ötürü tercih ettiği usta sandığı kişi aslında hiç bir ustalık tarafı olmayan dikiş tutturamayan bir kişi. 

 

Eğer ustalardan yana sürekli kafanız ağrıyor ise aslında bunun nedeni çoğu kez müşterinin kendisidir. Çünkü ucuz olarak satın aldığı işçilik eninde sonunda başını ağrıtır. Her ustaya aynı gözle bakarsanız yanılırsınız. 

 

USTA42 Olarak Konya’da müşterilerimize markalı ve bilindik kaliteli meteryallerden oluşan cam balkon markası olan bevella cam sistemlerini kullanmaktayız. Belki metrekare fiyatı sizin bütçenize uygun olmayabilir fakat sonuçta bizler işçiliklerimizle ekmeğimizi kazanıyoruz ve müşterilerin bedduasını alarak sırtımıza kambur yüklemeye hiç niyetimiz yok. Bu yüzden bizi arayarak fiyat soran müşterilerimiz yukarıda anlatılanları dikkate alması ve kendi içinde empati yapması rica olunur.

 BİLGİLENDİRME

 

 

Konyanın En İyi Cam Balkon Ustası. Sonradan Değil Çıraklıktan Ustayız

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER