0506 170 81 51     0506 170 81 51
usta42.com@gmail.com     Talep Formu
0506 170 81 51     0506 170 81 51 7/24     usta42.com@gmail.com     Servis Talep Formu
Konya Profesyonel Usta hizmeti!

GİYOTİN CAM KARAMAN

22 Aralık 2023     382 Görüntüleme

 

Giyotin cam balkon çok hassas bir ustalık gerektiren üründür.  Karaman'da birçok yere Giyotin cam montajımız olmuştur.  Giyotin cam balkonlarda kullanılacak motordan alüminyuma kadar ve cam çeşidi ne kadar her şey bir bütün halinde incelenmesi gerekir. 

 

 Biz Usta 42 olarak bevella  Giyotin cam sistemlerini tercih etmekteyiz uzun ömürlü ve ustanın işini kolaylaştıran bir sistemdir kullanılan motor somfy marka olup alüminyumlar 4 milim kalınlığındadır.


 

GİYOTİN CAM SİSTEMİ NEDİR ?

 

Kış bahçeleri, verandalar,  villalar restaurantlar derken  artık Giyotin cam sistemleri konutlara da uygulanmaya başlanmıştır.  çok kullanışlı bir sistem olduğundan dolayı Ayrıca modern bir yapıya sahip olduğundan dolayı tercih edilmektedir.

 

 bevella  Giyotin cam sistemleri  otomatik ve manuel olmak üzere iki çeşidi vardır.  günümüzde manuel Giyotin sistemleri pek tercih edilmemektedir.  Biz de müşterilerimize manuel Giyotin yapmaktansa hiç yapmamayı tercih ediyoruz çünkü sistem gerçekten kullanışlı değil diyebiliriz.

 

 o zaman manueli  bir tarafa bıraktıktan sonra  otomatik Giyotin cam sistemini inceleyelim.  Giyotin cam sistemleri 10 milim temperli cam ya da ısıcamlı temperli Camlardan oluşmaktadır.  ısıcamlı temperli cam  en çok tercih edilendir. 

 

Giyotin cam sistemi 3 bölmeden oluşur.  Bu bölümler yukarıdan aşağı doğru hizalanmakdadır.  4 bölmeli Giyotin cam sistemi Şu an için mevcut değildir.  sistem yukarıdan aşağıya dikey olarak çalışmaktadır.  giyotinin içerisine yerleştirilen motor sayesinde kumanda ile kontrol edilebilmektedir.  Dilerseniz akıllı telefon Ya da tablet ile de akıllı ev sistemleri uygun Entegre modül eklenebilmektedir.  wi-fi ile kontrol etmek mümkündür.  bunun için ek modül satın alınması gerekmektedir.

 

 Giyotin cam sistemi silinmesi kolay bakım istemeyen Motor ömrü en az 5 yıl olan modern bir üründür. Tek bir kumanda ile aynı anda 6 farklı Giyotin kontrol edilebilir.  sistem kesinlikle su ya da kar almamaktadır olağanüstü Yağmur ve kar yağışların da bu durum değişebilmektedir. 

 

Bevella Giyotin cam sistemlerinde  somfy motor tercih edilir.  akıllı ev sistemine uygun akıllı telefon ve tabletlerinizden kontrol edebilirsiniz.

 

Bevella Giyotin cam sistemlerinin en alt kısmında kalan tabakayı rahatlıkla silebilirsiniz Çünkü bu tabaka açılır sistem olduğundan dolayı iç tarafa doğru açarak sistemi komple silebilirsiniz.  

 

GİYOTİN CAM BALKON SİLİNEBİLİR Mİ ?

 

Evet BeVella Giyotin cam sistemleri silinebilir. Sistemde kullanılan tabaka bölmeler her biri bağımsız olarak iç tarafa doğru açılabilmektedir Bu da sizlere kolaylıkla silme özelliği getirmektedir. 

 

YÜKSEK KATLARA GİYOTİN CAM BALKON UYGULANIR MI ?

 

Bevella Giyotin cam sistemleri yüksek mukavemetli  profilleri sayesinde yüksek katlara da rahatlıkla uyguladığımız bir sistemdir.  yüksek katlarda rüzgarın yoğun olmasından dolayı kullanılacak alüminyum profillerin kalın olması önemlidir.  özellikle uygulanan alanda ıslık sesleri Rüzgar uğultusu olmaması gerekiyor Bunun içinde yalıtımının mükemmel olması gerekmektedir.

 

Bevella Giyotin cam sistemlerinde kullanılan alüminyum profiller 4.5 mm kalınlığındadır.  sistemde kullanılan zincir sistemi sayesinde Giyotin cam tabakaları açılıp kapanırken ses yapmaz.  yüksek katlarda uygulanacak Giyotin cam sistemlerinde Isıcam tercih edilmesi önemlidir.  Isıcam sayesinde ses izalasyonu da tamamlanmış olur.

 

OTOMATİK GİYOTİN CAM İLE MANUEL GİYOTİN CAM ARASINDA Kİ FARKLAR NELERDİR ?

 

Otomatik Giyotin cam sistemi sisteme Entegre Motor ile kumanda vasıtasıyla açılıp kapana bilmektedir Ayrıca akıllı telefon ve tabletlerin izle de Giyotin camlarınızı açıp kapatabilirsiniz.  manuel sistem giyotinler de ise sistem el ile kontrol edilmektedir.  günümüzde manuel Giyotin sistemleri artık tercih edilmemektedir. 

 

GİYOTİN CAM BALKON SİSTEMLERİNDE HANGİ TÜR CAMLAR KULLANILMAKTADIR 

 

Giyotin cam sistemlerinde 10 milim temperli cam yada 5+14 + 5 mm  ısıcamlı temperli camlar kullanılmaktadır.  genellikle Isıcam tercih edilmektedir.  Giyotin cam uygulananacak bölge  soğuk kış aylarından etkilenen bir bölge ise kesinlikle Isıcam Sinerji yahut Isıcam Konfor serisi tercih edilmelidir. Unutmayın klasik Isıcam lar ki camın birleşimden oluşurken Sinerji ve Konfor serisi camlar şişecamın tescilli Isıcam markasıdır ve gerçekten de yalıtım konusunda üstündür. 

 


BİLGİLENDİRME

 

 

Konyanın En İyi Cam Balkon Ustası. Sonradan Değil Çıraklıktan Ustayız

Konya Cam Balkon https://konyacambalkoncu.net/

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER