0506 170 81 51     0506 170 81 51
usta42.com@gmail.com     Talep Formu
0506 170 81 51     0506 170 81 51 7/24     usta42.com@gmail.com     Servis Talep Formu
Konya Profesyonel Usta hizmeti!

KONYA CAM BALKON TAMİRİ

22 Aralık 2023     2198 Görüntüleme

 

Cam balkonunuz çalışmıyor mu ? Açılıp kapanmıyor mu ?  Zor açılıp kapanmalar, cam balkonda sürtmeler, cam balkon su alması, cam balkona kombi deliği açılması, cam balkona menfez açılması gibi tüm teknik sorunlarınıza USTA 42 olarak yardımcı oluyoruz. Konya cam balkon tamiri ustasına ihtiyacınız varsa bize ulaşabilirsiniz.

 

Aynı zamanda konya meram cam balkon tamiri Konya selçuklu cam balkon tamiri ve konya karatay cam balkon tamiri USTA 42 den çözülür. 

 

ŞEFFAF SERVİS ÜCRETİ POLİTİKAMIZ

 

Süpriz sonuçlarla karşılaşmayın. USTA 42 sizlere şeffaf fiyat politikasını sunar. Yapılacak işi ve ücretini öncedenbilirsiniz. Fiyat listemizi inceleyebilirsiniz. Katlanır cam balkon, PVC Kapı ve pencere, Panjur, Alüminyum kapı ve pencere ürünlerinde servis  ücretimiz aşağıdaki gibidir. Bu fiyat listesi malzeme hariçtir. Yani eğer malzeme kullanılırsa + malzeme fiyatları eklenir. Elimizden geldiğince uygun fiyatlara işçilik yapmaya çalışıyoruz. Taktir edersiniz ki ulaşım maliyetleri belimizi bükmektedir.

KONYA KATLANIR CAM BALKON SERVİS ÜCRETİ

Konya içi ( Meram, Karatay, Selçuklu ) ilçeleri için servis işçilik ücreti  250 TL dir. Bu fiyatımız 10 kanata kadar geçerlidir. 10 kanat üstü cam balkonlarda kanat başı + 20 TL eklenir.  Peki neler yapıyoruz. ?

Katlanır cam balkonunuz zor açılıp kapanma sorunu giderilir. 

Komple teker bakımları yapılır. Tekerler komple temizlenir yağlanır

Varsa kanat sarkma- düşme proplemleri giderilir

 


BİLGİLENDİRME

 

 

Konyanın En İyi Cam Balkon Ustası. Sonradan Değil Çıraklıktan Ustayız

Konya Cam Balkon https://konyacambalkoncu.net/

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER