0506 170 81 51     0506 170 81 51
usta42.com@gmail.com     Talep Formu
0506 170 81 51     0506 170 81 51 7/24     usta42.com@gmail.com     Servis Talep Formu
Konya Profesyonel Usta hizmeti!

KATLANIR CAM BALKON MARKALARI ARASINDAKİ FARKLAR NELERDİR ?

22 Aralık 2023     388 Görüntüleme

 

KATLANIR CAM BALKON MARKALARI ARASINDAKİ FARKLAR NELERDİR ?

 

Şimdi size şunu sorayım ve mantıksal olarak sadece mantıksal olarak değerlendirmenizi istiyoruz.  Her şeyin bir markası vardır değil mi;  akaryakıtta marka var mıdır Vardır cep telefonunda vardır evimize aldım koltuk takımlarının markası vardır halının markası vardır uzdolapların markası vardır televizyonların markası vardır Üzerimize aldığımız Kazakların pantolonların çorapların atletlerin Hatta İç çamaşırların daha iyi bir markası vardır.  markası olmayan bir şey yoktur diyebiliriz peki Kasaptan aldığımız etin bir markası var mıdır?

 

 kasaplardan alınan etin markası o kasabın kendisidir yani Kasaptır.  yani işçiliğin ve ustalığın ağrı bastı sektörlerde marka o ustanın bizzat kendisidir.  kasaba  güveniniz yok ise o Kasaptan et almazsınız ama kasaba güveniyorsanız 10 lira 20 lirasına bakmazsınız gidersiniz sürekli yıllardır o Kasaptan et alırsınız.

 

Inşaat sektöründe de birçok üründe marka Aslında ustanın bizzat kendisidir.  hangi markayı kullanırsa kullansın Eğer ustanın ustalık tarafı zayıf ise o ürünü heder edecektir ve müşteriyi Bundan hiç hoşnut olmayacaktır.  işi ehline verin sözü de tam burada devreye girmektedir.

 

 katlanır cam balkon markaları arasında birçok fark vardır.  fakat bizim sizlere tavsiyemiz güvenebileceğiniz ustalara iş yaptırın ki başınız ağrımasın ama ustaya da çok fazla güvenip Aldanmayın.  Sonuçta kullanılan markalarında madde olmasından dolayı birtakım özellikleri vardır.  Bu özellikler değişmektedir plastik de mobilyada Demirde alüminyumda gramajları önemlidir.  evinize yaptıracağınız bir mobilyacı düşünün sunta  kullanırsa  ucuz olur ve hafif olur ama MDF kullanırsa pahalı olur ve ağır olur yani sağlam olur.

 

 katlanır cam balkon markaları arasında da alüminyumun inceliği ve kalınlığı bu işin püf noktasıdır.  ince alüminyum lardan üretilen katlanır cam balkonlar düşük maliyetlere satılabiliyor.  Çünkü bir kilo Alüminyum 7 Dolar Yani ciddi bir rakam. sadece 1 metrekare alana bir kilo düşük Alüminyum yani ince alüminyumdan katlanır cam balkon yapılırsa Ortalama bir ustanın maliyeti 90 TL düşer yani size 90 TL ucuza ürün satabilir ve bunu Satarken de bütün cam balkon markaları aynı bunların arasında hiçbir fark yok da diyebilir.

 

 katlanır cam balkon da kullanılan akrilik mastikler çok çok önemlidir. Ortalama 10 m2 cam balkon takılacak alana 15 tüp mastik kullanılır. Ucuza satılan mastikler cıvık olur ve 1 yıl sonra ufak bir yağmurda akıp gider.  bizim kullandığımız mastikler ise rüzgar. nem ve suya karşı dirençli olup; dış cephe mastikleri dir. 

 


BİLGİLENDİRME

 

 

Konyanın En İyi Cam Balkon Ustası. Sonradan Değil Çıraklıktan Ustayız

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER