0507 636 23 26     0507 636 23 26
usta42.com@gmail.com     Talep Formu
0507 636 23 26     0507 636 23 26 7/24     usta42.com@gmail.com     Servis Talep Formu
Konya Profesyonel Usta hizmeti!

ISI CAMLI CAM BALKON YAPTIRSAM KIŞ AYLARINDA BALKONDA OTURABİLİR MİYİM ?

25 Ocak 2022     247 Görüntüleme

 

ISI CAMLI CAM BALKON YAPTIRSAM KIŞ AYLARINDA BALKONDA OTURABİLİR MİYİM ?

 

Isıcamlı cam balkon yaptırılırsa kış aylarında da balkonunuzu bir oda konforun da  kullanmak için belli başlı Şartları yerine getirmiş olmanız gerekir.

 

 Bunlardan birincisi balkonunuz alttan ısıtma ya sahip olması gerekir ya da balkonunuzda kalorifer peteği bulunması gerekir.  bunlardan hiçbiri yoksa klima ya da ufo tarzı ısıtıcılar tercih edilmesi gerekir.  Tıpkı odanızda kalorifer yanmadığı zaman soğuklar nasıl oturamıyor sanız ısıcamlı cam balkon takılı bir alanda da Isıtma Sistemi yok ise Orası soğuk olacaktır.

 

 Yukarıda saydığımız ısıtıcı sistemlerinden herhangi birine sahipseniz ısıcamlı cam balkonu tercih etmeniz sayesinde balkonunuzu bir oda gibi kullanabilirsiniz ama en büyük sorun şu her ısıcamlı cam balkon size istediğiniz sonucu vermeyecektir.  ısıcamlı cam balkonu tercih ederken iyi bir ustalık sanatına bürünmüş ustayı tercih etmeniz gerekir Ayrıca ısıcamlı cam balkonun bilindik bir markaya sahip olması gerekir belli başlı özellikleri taşıması gerekir.

 

 ısıcamlı cam balkon da Sinerji cam yada Konfor cam tercih etmek zorundasınız Eğer bir oda gibi kullanmak istiyorsanız balkonunuzu.  Ayrıca ısıcamlı cam balkon kanatların arasındaki Peter kesinlikle en az 30 milim contadan oluşması gerekir

 

 sistemin kesinlikle hava almaması gerekir Bunun için sistemde mümkünse en az 3. 2 milim kalınlığında alüminyum kullanılması gerekir. 

 


BİLGİLENDİRME

 

 

USTA42 Evinizi Yenileriz. Panjur, Cam, Alüminyum, Duşakabin, Sineklik... Aklınızda Ne Varsa Usta42 Burada

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER