0506 170 81 51     0506 170 81 51
usta42.com@gmail.com     Talep Formu
0506 170 81 51     0506 170 81 51 7/24     usta42.com@gmail.com     Servis Talep Formu
Konya Profesyonel Usta hizmeti!

EN İYİ VE KULLANIŞLI CAM BALKON MODELLERİ

06 Kasım 2022     51948 Görüntüleme

MÜŞTERİYE ÖNEM VEREN BİR MARKA VAR MI ? 

Türkiye'de katlanır cam sistemleri konusunda marka olma konusunda büyük çaba harcayan şirketler var. Fakat onların da atladıkları bir konu var ki buda USTALIK konusudur. Yani markanın kralınıda yapsan bayilik verdiğin firmada işçilik kötüyse o ürünün marka olması birşey ifade etmez.

Fakat; müşteri şikayetini önemseyen gerektiğinde ücret iadesi yapabilen bir marka malesef yok. Yani bir teknoloji ürünü gibi değil bu işler.  Gerçi son zamanlarda teknoloji şirketleri bile iade almamak değişim yapmamak için kırk takla atıyorlar. Fakat yinede sizlere en iyi cam balkon, ısıcamlı cam balkon ve giyotin markalarını listeleyelim istedik.

 

EN İYİ CAM BALKON, ISICAMLI CAM BALKON VE GİYOTİN MARKALARI NELER 

BEVELLA CAM SİSTEMLERİ :

Bevella Hareketli Cam Sistemleri 2013 yılından bu tarafa satışta olan bir markadır. Başlıca ürünleri şunlardır; Katlanır cam balkon sistemleri, Isıcamlı cam balkon sistemleri, Sürme seri cam ve giyotin cam ürünleridir. 

Malzemeden yana tasarrufa gitmeyen ve etli yani kalın malzeme ürettiği için firmalar tarafından pek tercih edilmez ( maliyetli olduğu için). Bevella cam sistemlerini düşük maliyelere üretmek imkansızdır çünkü malzemeleri kalındır. Malzemelerin kalın olması çok iyi bir avantajdır malzemede esneme yapmaz. Cam balkon ve ısıcamlı cam balkonları teraziye kolay gelir. Usta açısından sıkıntısız üründür kolay kolay tamir gerektirmez. Müşteri açısından maliyetlidir diğer markalara göre % 20 pahalıdır.

Bevella ısıcamlı cam balkon Belkide dünyada eşi benzeri olmayan bir yalıtım ve izalasyona sahiptir. Bir metrekare ısıcamlı cam balkonda yaklaşık 5.5 kğ alüminyum kullanılır ki bu yalıtıma verdiği önemi gösterir. Ayrıca kullanılan ısıcam kanatlarının arasında 50 mm conta kullanılır. Gerçekten ısıcamlı cam balkonu dünyada eşi benzeri yoktur fakat diğer markaların ısıcamlı sistemlerine göre oldukça maliyetlidir.

Bevella cam sistemlerini müşterilerin tercih etme sebebleri özellikle ısıcamlı cam balkon ve ısıcamlı sürme seri camlarda tercih etmektedir. 8 mm klasik cam balkon da da Özellikle Konya da bayi sayısı geniştir ve ürün tok bir malzemedir. Ayrıca diğer sistemlerde cam kanatları ip veya zincir gibi malzemer ile açılır iken bevella cam sistemleri kanatlarda ispanyolet kol kullanmaktadır. Detaylı ürün için tıklaınız

Bevella cam sistemlerini müşterilerimize gözü kapalı tavsiye ederiz özellikle bütçesi iyi olan uzun vadede sıkıntı istemeyenler için iyi bir seçenektir.

 

 

 

ALBERT GENAU CAM SİSTEMLERİ :

Türkiye genelinde hizmet veren albert genau cam sistemleri 81ilde bayileri bulunmaktadır. Bir çok yeni ürün çıkarmaktadır ve bu ürünler uluslararası satışları gerçekleşmektedir.  Markalaşma konusunda en çok önem veren markadır. Dezavantajı bayi sayısı azdır. Büyükşehirlerde dahi 3-5 bayisi bulunuyor. Ürünleri gerçekten kalitelidir.

Özellikle otomatik giyotin cam sistemlerinde dünya çapına ürününü satmaktadır. Harika bir üründür ve avrupaya ihraç edilmektedir. Müşteri hizmetleri bulunur ve müşteriye önem veren bir markadır. Fakat bayilik verdiği firmaları denetlediği, ustalık kalitesine önem verdiği pek söylenenemez. Çünkü albert genaudan dileyen herkez bayilik alabiliyor. Bunun iyin firmaları denetleme vb gibi konularda hassas olduklarını söyleyemeyiz. Fakat ürün kaliteleri ve çeşitlik konusunda 1. sınıf malzemeler üretmektedir.

 

VİZYON  CAM SİSTEMLERİ : 

 
 

 

 

 

EN İYİ VE KULLANIŞLI CAM BALKON MODELLERİ

En iyi cam balkon modeli bize göre ısıcamlı cam balkondur. Yeni ve daha çok özelliği vardır. Ayrıca ısı camlı oluşu artı bir avantajdır. En kullanışlı cam balkon ise düz - U - L şeklindeki balkonlara uygulanan cam balkonlardır. Bu şekillerdeki balkonlar daha iyi rahat eder. oval yada şekilli balkonlarda cam balkonlar biraz daha zor hareket eder.

Evinize cam balkon yaptırmayı düşünüyorsanız kesinlikle Isıcamlı Cam Balkon tercih edin. 8 MM Tek camlı balkona göre fiyatı belki %50 fazladır. Ama kesinlikle pişman olmazsınız. İlk başta camlarda kış aylarında terleme yapmaz. İkincisi ise rüzgar sesini azaltır. Gürültü seslerini biraz daha az geçirir.

 

AŞAĞIDAKİ VİDEOYU İZLEYİN VE AKLINIZA TAKILAN TÜM SORULARI CEVAPLADIK

 

 


BİLGİLENDİRME

 

 

Konyanın En İyi Cam Balkon Ustası. Sonradan Değil Çıraklıktan Ustayız

Konya Cam Balkon https://konyacambalkoncu.net/

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER