0506 170 81 51     0506 170 81 51
usta42.com@gmail.com     Talep Formu
0506 170 81 51     0506 170 81 51 7/24     usta42.com@gmail.com     Servis Talep Formu
Konya Profesyonel Usta hizmeti!

GİYOTİN CAM SİSTEMİ NEDİR ?

22 Aralık 2023     995 Görüntüleme

 

GİYOTİN CAM SİSTEMİ NEDİR ?

 

Kış bahçeleri, verandalar,  villalar restaurantlar derken  artık Giyotin cam sistemleri konutlara da uygulanmaya başlanmıştır.  çok kullanışlı bir sistem olduğundan dolayı Ayrıca modern bir yapıya sahip olduğundan dolayı tercih edilmektedir.

 

 bevella  Giyotin cam sistemleri  otomatik ve manuel olmak üzere iki çeşidi vardır.  günümüzde manuel Giyotin sistemleri pek tercih edilmemektedir.  Biz de müşterilerimize manuel Giyotin yapmaktansa hiç yapmamayı tercih ediyoruz çünkü sistem gerçekten kullanışlı değil diyebiliriz.

 

 o zaman manueli  bir tarafa bıraktıktan sonra  otomatik Giyotin cam sistemini inceleyelim.  Giyotin cam sistemleri 10 milim temperli cam ya da ısıcamlı temperli Camlardan oluşmaktadır.  ısıcamlı temperli cam  en çok tercih edilendir. 

 

Giyotin cam sistemi 3 bölmeden oluşur.  Bu bölümler yukarıdan aşağı doğru hizalanmakdadır.  4 bölmeli Giyotin cam sistemi Şu an için mevcut değildir.  sistem yukarıdan aşağıya dikey olarak çalışmaktadır.  giyotinin içerisine yerleştirilen motor sayesinde kumanda ile kontrol edilebilmektedir.  Dilerseniz akıllı telefon Ya da tablet ile de akıllı ev sistemleri uygun Entegre modül eklenebilmektedir.  wi-fi ile kontrol etmek mümkündür.  bunun için ek modül satın alınması gerekmektedir.

 

 Giyotin cam sistemi silinmesi kolay bakım istemeyen Motor ömrü en az 5 yıl olan modern bir üründür. Tek bir kumanda ile aynı anda 6 farklı Giyotin kontrol edilebilir.  sistem kesinlikle su ya da kar almamaktadır olağanüstü Yağmur ve kar yağışların da bu durum değişebilmektedir. 

 

Bevella Giyotin cam sistemlerinde  somfy motor tercih edilir.  akıllı ev sistemine uygun akıllı telefon ve tabletlerinizden kontrol edebilirsiniz.

 

Bevella Giyotin cam sistemlerinin en alt kısmında kalan tabakayı rahatlıkla silebilirsiniz Çünkü bu tabaka açılır sistem olduğundan dolayı iç tarafa doğru açarak sistemi komple silebilirsiniz.  

 


BİLGİLENDİRME

 

 

Konyanın En İyi Cam Balkon Ustası. Sonradan Değil Çıraklıktan Ustayız

Konya Cam Balkon https://konyacambalkoncu.net/

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER