0506 170 81 51     0506 170 81 51
usta42.com@gmail.com     Talep Formu
0506 170 81 51     0506 170 81 51 7/24     usta42.com@gmail.com     Servis Talep Formu
Konya Profesyonel Usta hizmeti!

KATLANIR CAM BALKON MU YOKSA ISICAMLI CAM BALKON MU AVANTAJLI ?

22 Aralık 2023     8133 Görüntüleme

 

KATLANIR CAM BALKON MU YOKSA ISICAMLI CAM BALKON MU AVANTAJLI  ?

 

Sorunuza kesinlikle ısıcamlı cam balkon tercih edin diyerek başlıyorum ve nedenlerini aşağıya belirtiyorum.

 

Birinci neden ısıcamlı katlanır cam balkon sistemi 4 + 22 + 4  milim temperli Camlardan oluşur. Bu ne demek biliyor musunuz Çift cam demektir evlerinizin penceresinde kullandığınız çift camlardan oluşur Üstelik bunun temperli halidir daha sağlamdır.  Ayrıca camların arasında 35 milim kalınlığında kauçuk conta kullanılır Bu mükemmel bir yalıtım anlamına gelir.

 

duyuyoruz bazı Müşterilerden bazı firmalar müşterilerine ısıcamlı cam balkonu tavsiye etmiyormuş.  Allah aşkına neden tavsiye etmediğini sorduğumuzda ise alüminyum değil mi soğuğu zaten iletiyor ısıcamlı cam balkon olmasın hiçbir faydası yokmuş.

 

ısıcamlı cam balkon montajı zordur imalatı da çok zordur çoğu Usta imalatı ve montajı beceremediği için müşterilerine yanıltıcı bilgiler vererek onları kendi yapabildikleri klasik cam balkona yönetmeye çalışıyorlar.  hiç ısıcamlı Cam ile normal düz cam bir tutulabilir mi.  Öyleyse Evinizdeki Pimapenlerden ıısı camı Sökün Hadi tek cam takın.  Sonuçta neler oluyor görün bakalım Öncelikle canlarımızın bulandığını göreceksiniz

 

ısı camlarda buğulanma sorunu tamamen ortadan kalkıyor yani camlarımız içeriden terlemiyor.   eğer ısıcamlı cam balkon sistemi hava alır ise camlarımız buğlanır terleme yapar.  takılan ısıcamlı katlanır cam balkonun özelliğine göre değişmekle birlikte camlarımız da buğulama olur ise Tabii ki de onun ısıcamlı olduğunun bir anlamı yoktur.

 

 bevella katlanır cam balkon sistemlerinde her cam arasında 35 milimlik kauçuk conta bulunduğundan sistemde kullanılan ısı camlar tiyakol dolgulu şişecamın Camları olduğundan inanın balkonunuzu bir oda konforunda kullanabilirsiniz bunun için balkonunuzun alttan ısıtmalı ya da bir kalorifer peteğinin olması şartıyla. Sonuçta odanızda da kalorifer yanmıyorsa soğuktan oturamazsınız.

 


BİLGİLENDİRME

 

 

Konyanın En İyi Cam Balkon Ustası. Sonradan Değil Çıraklıktan Ustayız

Konya Cam Balkon https://konyacambalkoncu.net/

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER