0506 170 81 51     0506 170 81 51
usta42.com@gmail.com     Talep Formu
0506 170 81 51     0506 170 81 51 7/24     usta42.com@gmail.com     Servis Talep Formu
Konya Profesyonel Usta hizmeti!

EN İYİ CAM BALKON MARKASI KARAMAN

22 Aralık 2023     388 Görüntüleme

 

 

EN İYİ CAM BALKON MARKASI KARAMAN

 

Ev ve İş yerlerinize yaptıracağınız hayallerini kurduğunuz hizmetlerin kaliteli ve ömür boyu sorunsuz kullanmak istersiniz. Fakat katlanır cam balkon olsun , giyotin cam, ısıcamlı cam balkon gibi hizmetleri tercih ederken ucuz ürünlere yönelmek ustalığı olmayan kişilere işi teslim etmek başınızı ağtıtır ve sizi strese sokar.

 

Karaman da katlanır cam balkon konuunda en iyi markaları sizlere tavsiye edeceğiz. Cam balkon markalarında olması gereken özellikler nelerdir ? Karaman da en iyi cam balkon firmaları kim. Şimdi siz müşteri olarak en iyisini tercih etmek istersiniz fakat ucuz fiyata kaliteyi satın almak mümkün değidir. Bazı müşteriler bizi arayarak fiyat alıyor ve falanca firma şu fiyata yapıyor siz neden pahalı söylediniz diyor. Sayın müşterilerimiz ucuz fiyata teklif alıyorsunuz ama işi teslim eden usta acaba ne kadar kabiliyetli ? kullanılan cam balkon markası nedir ? malzeme özellikleri ne ? Tamir için çağırdığınızda kaç günde geliyor yada geliyor mu? tüm bunları değerlendirmek gerekiyor.

 

Biz USTA 42 olarak sizlere Bevella Cam Balkon markasını tavsiye ediyoruz neden mi ? işte şu sebeplerden dolayı;

 

Bevella Cam Sistemleri;

 

Bevella cam sistemleri ile şu avantajları elde edersiniz;

 

Daha kalın alüminyum profiller: Bevella hareketli cam balkon sistemlerinde kullanılan alüminyum profillerin et kalınlığı 3 mm olup 1 boy alimnyum 6.5 mt uzunluğunda olup; toplam 13 kğ ağırlığındadır.

 

Alüminyum eloksak renk kalitesi: Bevella cam balkon sistemleri , giyotin cam, panjur ve sürme seri camlarda olmak üzere alüminyumlarda kullanılan eloksal renkler asla solma yapmaz. Unutmayın alüminyum profillerde örneğin bronz renk bazı markalarda 2 yıl sonra solmaya başlar bunun nedeni kalitesiz eloksaldandır. Eloksal tesisi iyi olmayan ve modern eloksala ayak uydurmayan tesislerde üretilen alüminytum profiller 2 yıl içinde renk solması yapar. 

 

Daha sağlam tekerler: Bevella cam sistemlerinde kullanılan tekerler 6030 seri çelik rulmanlardan oluşur. Rulmanın dış kaplaması polyemittir. Tekerlerde kullanılan miller ise paslanmaz galvaniz kaplamadır. Ortalama teker ömrü sık kullanılan bir cam balkon için 25 yıldır. 

 

İspanyolet kol sistemi: Bevella cam balkon sistemlerinde klasik eski tip zincirli veya ipli sistemler yerine modern ispanyolet kol kullanılır. 

 

Aksesuarlar: Sistemde kullanılan plastik kapaklar atık plastikler yerine ham plastiklerden imal edilir ve plastik çapakları içermez

 

Silikonize Mastik Farkı: Su, Nem ve rüzgara dayanıklı dıi cephe şartlarına uygun yoğun kıvamlı silikon mastikler kullanılır. cıvık mastikler ucuz ve 2-3 yıllık ömürleri olur.

 

Eloksal prosesi

Eloksal prosesi elektrokimyasal bir işlemdir. Buna göre alüminyum profil asitli bir elektrolit içine anot olarak daldırılır. Banyoda bulunan katotlarla anot davranışındaki profiller arasında doğru akım geçirilir ve bu yöntemle alüminyum profil yüzeyinde alüminyum oksit esaslı koruyucu 5-30 mikron arasında bir oksit tabakası oluşturulur.

Eloksal tabakası kaç mikron olmalı?

25 µm (mikron, mikrometre) kalınlığında eloksal kaplamanın hava şartlarına göre 0.07 ila 0.50 µm/yıl kadar erozyona uğradığını görmekteyiz

25  µm kalınlığındaki eloksal tabakasının dayanma süresi 40 yıl, kötü hava şartlarında 30 yıl civarındadır. Yukarıdaki grafik EAA (European Aluminium Association) tarafından yayınlanan TALAT (Training in Aluminium Application Technologies) bilgi notlarından alınmıştır.

DIN 17611’e göre mimari amaçla kullanılan eloksallı profillerde 20 mikronmetre eloksal tabakası olması istenir. İngiliz standardına (BS) göre ise 25 mikronmetre olması istenir.

 

UNUTMASIN ELOKSAL KALİTESİ ÇOĞU MARKADA 5 MİKRONA KADAR DÜŞMEKTETİR BUDA 2 YIL SONRA ALÜMİNYUM PROFİLLERİN SOLMASI ANLAMINA GELİR


 

USTA 42 firması Konya’nın ardından Karaman ilimizde de hizmet vermektedir. Yapmış olduğumuz işlerin % 40 civarını Karaman oluşturmaktadır.

 

Karaman da yaşayan müşteriler genellikle İnşaat sektörüne dayalı işlerini tercih ederken Konyayı tercih etmektedirler. Biz usta 42 olarak Konya da montaj süresi ve servis sürelerimiz ne ise aynısını Karamana uyguluyoruz.

 BİLGİLENDİRME

 

 

Konyanın En İyi Cam Balkon Ustası. Sonradan Değil Çıraklıktan Ustayız

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER