0506 170 81 51     0506 170 81 51
usta42.com@gmail.com     Talep Formu
0506 170 81 51     0506 170 81 51 7/24     usta42.com@gmail.com     Servis Talep Formu
Konya Profesyonel Usta hizmeti!

KONYA PANJUR FİYATLARI

25 Aralık 2023     68377 Görüntüleme

 

 

 

 

 

 

 

KONYA PANJUR FİYATLARI 2024

 

Kapı ve Pencere Panjuru manuel metre kare fiyatı: 1.800 TL

Kapı ve Pencere Panjuru Motor Fiyatı Adet : 1400 TL

Altın Meşe Panjur Metrekare Farkı : 250 TL

Panjur yaptırmak istediğiniz kapı ve pencerenin EN-BOY ölçülerini alınız ve bir biriyle çarparak metrekareyi bulunuz. Çıkan metrekareyi yukarıda verilen panjur fiyatı ile çarpınız. Motorlu panjur yaptırmak istiyorsanız adet başı yukarıda belirtilen fiyatı ekleyiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

ASAŞ PANJUR GENEL ÖZELLİKLERİ

Alüminyum Rollform teknolojisi ile üretilen poliüretan dolgulu panjur ve garaj kapısı lamelleri: 37-39-43-55-55 Eco ve 77 mm 

Alüminyum Dıştan Takma Kutular: 45 derece, 90 derece, yarım ve tam yuvarlak formlarında (137-150,165,180, 205, 300, 330, 350, 400 mm)
Çelik Kepenk profilleri : 80 mm ve 115 mm örtme yüzeylerinde mikro delikli, deliksiz bombeli, düz kombinasyon seçenekleri, Hollanda tipi 99 mm ve çift yüzeyli 95 mm profiller
Galvanizli Sekizgen Borular: 40 mm, 60 mm ve 70 mm 
PVC Monoblok Panjur Sistemi
Motoroll: 10Nm/300Nm aralığında Tubuler motor sistemleri ve otomasyonu
Panjur ve Kepenk Sistemlerine ait tamamlayıcı aksesuarlar

 

Pencere panjuru avantajları

Soğuk havalarda ısı yalıtımına katkı sağlar

Güneşin zararlı ışınlarından korur

Ses ve tozlardan korur

Güvenlik amaçlı kullanılabilir

perde yerine kullanılabilir 

 

MOTORLU PANJUR 

Panjur Sistemleri, konutlarınızı güneş ışınları ,yağmur kar gibi iklim şartlarından koruyarak , ömrünü uzatırken, içindeki doğa dostu poliüretan köpük sayesinde, önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar.

Panjur Sistemlerinin kapalıyken sağlamış olduğu güvenlik ve caydırıcılık, ev sahipleri için vazgeçilmez özellikleri başında gelir. Alüminyum Poliüretanlı Panjur Profilleri, değişik tiplerdeki 15 çeşit RENK ALTERNATİFİ ile her türlü mimari yapıya uyum sağlar ve modern cephelere estetik bir görünüm kazandırır.

Alüminyum Panjur Sistemleri, klasik tarzda makaralı veya manuel çevirme kollu uygulandığı gibi, ve kontrol üniteleri kullanılarak motorlu panjur uygulamaları da yapılmaktadır.Böylece teknolojik açıdan yaşanan mekanların konforu en üst düzeye ulaşmaktadır.

 

 

Güneş ışınlarından,değişkendış ısı koşullarından,fırtınalardan, hırsızlardan,kötü niyetli insanların attıkları cisimler ve fırtına şeklinde esen rüzgarların uçurduğu maddelerden korumak üzere,özel olarak tasarlanıp imal edilmiştir.Pancurlarımız kapalı
durumda mutlak bir mahremiyet sağlar.Yarı kapalı durumda ise dışardaki gölgeleri ve hareketi aksettirir. Alüminyum profillerimiz boyalı bantlar kullanılmak suretiyle "roll forming" prosesiyle imal edilmiştir.Profillerimiz dayanıklılığı "roll forming" prosesi sırasında içlerinde poliüretan köpük enjekte etmek suretiyle arttırlımıştır.

 

Neden alüminyum panjur?

Her ürünün kendi avantajları vardır ve güzeldir. Alüminyum panjurlar; ses yalıtımı ve hırsızlığa karşı koruma için olduğu kadar, hava koşullarından koruması, ısısal izolasyon sağlaması yönünden de gerçek bir yapısal çözümdür.

 

♦ Alüminyum panjurlar ile ısısal izolasyon kış mevsiminde %25'e kadar arttırılabilir.

♦ Solar radyasyon alüminyum panjurlar sayesinde tamamen ortadan kaldırılır.
♦ Alüminyum panjurlar dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar azaltır.

Panjurun özellikleri, yapısı ve kurulumun nasıl kullanıldığına bağlı olarak geniş bir etkisi vardır.

En etkin çözüm alüminyum panjurlardır. Çünkü alüminyum günlük etkilere maruz kalan yapı malzemeleri için hafif fakat aynı zamanda da güçlü ürünler-malzemeler olarak en iyi metaldir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 BİLGİLENDİRME

 

 

Konyanın En İyi Cam Balkon Ustası. Sonradan Değil Çıraklıktan Ustayız

Konya Cam Balkon https://konyacambalkoncu.net/

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER