0553 237 56 63     0553 237 56 63
usta42.com@gmail.com     Talep Formu
0553 237 56 63     0553 237 56 63 7/24     usta42.com@gmail.com     Servis Talep Formu
Konya Profesyonel Usta hizmeti!

KONYA CAM BALKON

14 Ağustos 2019     710 Görüntüleme

 

 

 

Usta 42 konya da hizmet veren bir  firmadır. başlıca yaptığımız işler arasında cam balkon, duşakabin, sineklik, panjur ve tente ürünleri yer almaktadır.

 

Konya da son zamanlarda cam balkonda aşırı bir istek olmuştur. USTA 42 olarak bizlerde ülker slider katlanır cam sistemlerinin bayiliğini yürütmekteyiz. Müşterilerimize cam balkon işinde sınırsız memnuniyet verme amacı içerisindeyiz. Şimdi sizlere konya da  cam balkon yaptırırken dikkat etmenizi önerdiğimiz bir kaç madde olacak lütfen bunlara dikkat ediniz.


 

1- Konya cam balkon işini bir çok firma yapıyor. kimi 2 yıldır bu işin içinde Kimisi de 10 yıldır 20 yıldır bu işin içinde Siz siz olun Daha dünkü firmalara iş yaptırmayın Çünkü bir yerde çırak ya da Kalfa olarak çalışıyor iki üç beş kuruş para ile cam balkon atölyesi açan onlarca firma var Eğer Onlardan birine iş yaptırırsanız hüsrana uğrarsınız Çünkü bu insanlar işten tam anlamıyor.

 

2- Adı sanı belli yeri belli Geçmiş olan bir firmaya iş yaptırırız.

 

3- Yaptırdığınız iş ne olursa olsun fatura ya da sözleşme alınız Konya'da cam balkon yapan firmaların çoğu fatura kesmezler Aslında kesilir Ama yüzde Onsekiz KDV ye müşteri razı olmaz Biz Usta 42 olarak fatura ya da sözleşme belgesi imzalıyor teslim ediyoruz bunlara dikkat ediniz.

 

4- Konya cam arasında bazı günü  Birlik Çalışıyor yani o gün kazandığının ancak o günkü dükkan masrafları da getiriyor hali ile yapılan işlerden   pek hayır gelmiyor. çünkü çok uzuza yapılan bu işlerde firmanın kar marjı neredeyse yok denecek kadar az. kar marjı ile yapmadı işleri malzemeci borçlanarak Orayı da ödemeyerek müşteriden aldığı parayla kirasını  elektriğini suyunu ödüyorlar sonra müşteri aradığında ne garantisine gidiyorlar ne bakımını yapıyorlar kayıplara karışıyor bunlara dikkat ediniz.

 


BİLGİLENDİRME

 

 

USTA42 Evinizi Yenileriz. Panjur, Cam, Alüminyum, Duşakabin, Sineklik... Aklınızda Ne Varsa Usta42 Burada

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER