0553 237 56 63     0553 237 56 63
usta42.com@gmail.com     Talep Formu
0553 237 56 63     0553 237 56 63 7/24     usta42.com@gmail.com     Servis Talep Formu
Konya Profesyonel Usta hizmeti!

KONYA CAM BALKON FİRMALARI

10 Haziran 2019     1017 Görüntüleme

 

 

Çoğu Konyalı Konyalı esnaflardan şikayetçidir Özellikle de hizmet sektöründe. Firmalar genellikle verdikleri sözü tutmadıkları  zaman zaman görülmektedir. Bu tarz firmalar yukarıda da bahsettiğimiz gibi günübirlik çalışan firmalardır. Bir firmanın önce esnaf ahlakı olması gerekir günübirlik çalışan bir esnaf genellikle malzemeci borçlanarak müşteriden aldığı parayla elektriğini suyunu kirasını öder işçilerin dahi parasını ödemez çok ucuza iş yapar çok ucuza iş yaptığı içinde elinde çok iş olur yetiştiremez iş yaptığı yerlerin tamiratına gitmez az para kazandığı içinde gönülsüz gider ya da hiç gitmez telefonlara bakmaz bir şekilde müşteriler de onu Bulur çünkü Müşteriler çok ucuza ürün arıyor çok ucuz aradığınız ürünler de çok kötü firmalarla çalışma ile göze almalısın bu tarz firmaları da şikayet etme hakkınız yoktur.

 

Cam balkon firmaları arasında da biz sanayide bu tarz duyumlar alıyoruz falanca yerin tamiratına gittim işte falanca firma takmış öyle bir balkon mı takılır vurmuş geçmiş resmen diye. Müşteriler bazen sanayiye çıkıp geliyor ben bir yere cam balkon taktırdım arıyorum bakmıyor şimdi dükkanına gittim dükkanı da kapalı  ya da dükkanında yok Siz gelip balkonun tamirini yapar mısınız. Kolay kolay başka firmaların yaptığı işlerin tamiratına gitmeyiz Çünkü nasıl yaptı nasıl etti hangi malzemeyi kullandı az çok bilirsin Eğer yaptığı işin tamiratına gitmiyorsa o iş büyük ihtimalle çok bozuk ve artık ayara gelmez müşteriye de bunu açık açık söylüyoruz o işten Hayır beklemeyin bazı ürünler tamiratı olmaz boşuna uğraşmayın.

 

bunun için  Konya cam firması  seçerken dikkat etmeniz gereken hususlara aşırı derecede dikkat edin her firma bir değildir özellikle cam balkon gibi hassas ürünler de işin ehli tecrübeli bilindik firmalardan  hizmet alınız.

 


BİLGİLENDİRME

 

 

USTA42 Evinizi Yenileriz. Panjur, Cam, Alüminyum, Duşakabin, Sineklik... Aklınızda Ne Varsa Usta42 Burada

TANITIM VİDEOSU
ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER